Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku
   

   
Przedstawimy naszych kandydatów:

    hokej na trawie:
    Andrzej Brzykcy (LKS Gąsawa), Jarosław Gaczkowski (LKS Gąsawa), Zbigniew Juszczak (LKS Rogowo), Jacek Kluczewski (LKS "Pałuki"), Marcin Zamiar (LKS "Pałuki"), Anita Milejczak (LKS "Pałuki")

    judo:
    Marlena Biskupska (MKS "Pałuczanka" Żnin), Eliza Piechocka (MKS "Pałuczanka" Żnin), Tomasz Cichoń (MKS "Pałuczanka" Żnin), Paweł Małacha (MKS "Pałuczanka" Żnin)

    piłka nożna:
    Rafał Witucki (MKS "Pałuczanka" Żnin), Zenon Polaszewski (MKS "Pałuczanka" Żnin), Radosław Stelmaszewski (MKS "Pałuczanka" Żnin).
    Marcin Liana (MKS "Pałuczanka" Żnin), Daniel Mariuszyc (MKS "Pałuczanka" Żnin) - są oni dobrze wyszkoleni pod względem technicznym, prowadzona przez nich gra jest rozsądna, po prostu grają nie tylko nogami ale i głową. W poszczególnych meczach mistrzowskich, jakie rozgrywali otrzymali wysokie noty. Figurują na liście zdobywców bramek. Są dobrze zapowiadającymi się sportowcami.
    Mariusz Łoboziak (LZS Świątkowo) - najlepszy strzelec drużyny LZS Świątkowo występującej w klasie A. Na 25 bramek, jakie jego drużyna zdobyła w meczach mistrzowskich i pucharowych jesienią 1994 roku zdobył 13 bramek. Od lat jest on najlepszym strzelcem w drużynie. W ubiegłym roku strzelił 19 bramek.

    sport motorowodny:
    Tadeusz Haręza (MKŻ Żnin)
    Sebastian Kolczyński (MKŻ Żnin) - motorowodniak startujący w klasie N-350 (senior), brązowy medalista Mistrzostw Polski w sportach motorowodnych.
    Adam Woźniak (MKŻ Żnin) - motorowodniak startujący w klasie S-350 najlepszy w klasyfikacji juniorów w Polsce, zdobywca II miejsca w eliminacjach o mistrzostwo Litwy.

    żeglarstwo:
    Przemysław Nowak (lat 13) - żeglarz startujący w klasie "Cadet", zwycięzca regat otwarcia sezonu, regat o Puchar Żnina oraz Pucharu Jesieni, najlepszy w kraju na zawodach w Żninie i Łodzi.  

    szachy:
    Jerzy Śniadecki (LZS ŻDK Żnin)

    wspinaczka skałkowa:
    Maciej Kwieciński (Klub Górski Żnin), Marek Krzemiński (Klub Górski Żnin), Violetta Musielak (Klub Górski Żnin)

    tenis stołowy:
    Magdalena Kamińska (SKS Bożejewice), Andrzej Turzyński

    lekkoatletyka:
    Maciej Totoń (Żniński Klub Biegacza), Stanisław Goclik (Żniński Klub Biegacza), Julian Kucharczyk (Żniński Klub Biegacza).

    Regulamin plebiscytu:
    1. Głosujemy tylko na kuponach oryginalnych, wyciętych z gazety i włożonych do koperty.
    2. W jednej kopercie (z dopiskiem "Plebiscyt") może być nieograniczona ilość kuponów.
    3. Termin głosowania mija 20 stycznia 1995 roku.
    4. Można głosować zbiorowo, zachęcamy zwłaszcza szkoły.
    5. Każde nazwisko na kuponie zbiorczym jest przypisane do konkretnego miejsca w 10, ale uwaga - nie możemy mnożyć liczby punktów przez liczbę uczestników głosowania zbiorowego. Np. sportowiec na miejscu I otrzymuje zawsze 10 pkt. Innymi słowy obowiązuje zasada 1 kupon - 1 głos.
    6. Wolno głosować na kandydatów spoza oficjalnej listy czołowych zawodników i zawodniczek. To wcale nie dyskwalifikuje kuponu.
    7. Wszystkie ważne kupony biorą udział w losowaniu cennych nagród.
    8. Kupony nie wypełnione do końca, tj. podane tylko jedno lub dwa nazwiska sportowców będą unieważnione (liczy się tylko wypełniony cały kupon).
    9. Większa liczba przesłanych kuponów naturalnie zwiększa twoje szanse!
Grzegorz Berdysz
Pałuki nr 153 (1-4/1995)
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry