Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku
  • A może Targi Pałuckie?
    piątek, 20 października 2006 Odsłony: 4922

        Pogłębiający się stale w latach trzydziestych kryzys gospodarczy powodował stopniową likwidację przedsiębiorstw, a te, które przetrwały, zmuszone były ograniczyć swoją produkcję. I producent i kupiec, chcąc pozbyć się towaru, musiał szukać klienta i w ostrej konkurencyjnej walce starć się o jego względy. Rzemieślnicy i drobni przemysłowcy musieli pogodzić się z takim stanem rzeczy i dostosować się do zmiennych warunków pracy i nowych możliwości. Kto prędzej to zrozumiał, ten wygrał.

    Czytaj więcej...

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry