Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl. Nadal możesz tu zlecić ogłoszenie czy zamówić prenumeratę.

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

Puchary XXIII Pałuckich Targów Rolnych i XVII Pałuckiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w Żninie.

 

Targowe
1. puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jana Krzysztofa Ardanowskiego za najciekawszą ofertę maszyn i urządzeń - Toolmex Truck sp. z o.o. z Szydłowca.
2. puchar wojewody kujawsko-pomorskiego Mikołaja Bogdanowicza za najciekawszą ofertę w branży budowlanej i agroenergetycznej - Rawicom sp. z o.o. sp. kom. z Łabiszyna.
3. puchar Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego za najciekawszą ofertę w branży spożywczej - PPUH Kwiecińscy spółka jawna z Bożejewiczek.
4. puchar starosty żnińskiego Zbigniewa Jaszczuka za najciekawszą ekspozycję wystawcy z powiatu żnińskiego - Mateks Szymon Materna z Gącza.
5. puchar starosty mogileńskiego Bartosza Nowackiego za najciekawszą ekspozycję wystawcy z powiatu mogileńskiego - PUH SM-Agro Sławomir Matkowski z Mogilna.
6. puchar starosty nakielskiego Tadeusza Sobola za najciekawszą ekspozycję wystawcy z powiatu nakielskiego - Dam-Pol Agro Serwis z Dębowa.
7. puchar starosty wągrowieckiego Tomasza Kranca za najciekawszą ekspozycję wystawcy z powiatu wągrowieckiego - Zakład Handlowy Jóźwiakowski z Damasławka.
8. puchar burmistrza Barcina Michała Pęziaka za najciekawszą ofertę pasz - Trouw Nutrition Polska z Grodziska Maz.
9. puchar burmistrza Łabiszyna Jacka Idziego Kaczmarka za najciekawszą ofertę nawozów i środków ochrony roślin - Agro Pałuki Sylwia Ciesielska ze Żnina.
10. puchar prezesa Kujawsko-Pomorskiej Izby Rolniczej Ryszarda Kierzka za najciekawszą ofertę materiałów, towarów i usług różnych - Sun-Vita Aleksandra Bernard z Gliwic.
11. puchar burmistrza Janowca Wielkopolskiego Leszka Grzeczki za najciekawszą ofertę ogrodniczą - Studio Zieleni A&Ł Łukasz Sułek z Chrząchowa.
12. puchar przewodniczącej Rady Powiatu w Żninie Józefy Błajet za najciekawszą ofertę nasienniczą - Zakłady Zbożowe Marek Adamski ze Żnina.
13. puchar przewodniczącego Rady Powiatu w Nakle Zbigniewa Sabacińskiego za najciekawszą ofertę doradztwa i obsługi rolnictwa - Bank Spółdzielczy Pałuki Żnin.
14. puchar burmistrza Trzemeszna Krzysztofa Derezińskiego za najciekawszą ofertę motoryzacyjną - Suto Sanok sp. z o.o. z Janowa Dolnego.
15. puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Żninie Grzegorza Koziełka za najciekawszą ofertę szkółkarską - Zakład Szkółkarski Żywotnik ze Żnina.
16. puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Barcinie Janusza Wojtkowiaka za najciekawszą ofertę pszczelarską - Gospodarstwo Pasieczne Żuromin.
17. puchar burmistrza Żnina Roberta Luchowskiego za najciekawszą ofertę przedstawioną przez firmę debiutującą na Pałuckich Targach Rolnych - PHU CHOŁODY Natalia Chołody z Damasławka.
18. puchar wójta Dąbrowy Marcina Barczykowskiego dla najlepszego wystawcy z terenu gm. Dąbrowa Mogileńska - GS Dąbrowa.
19. puchar publiczności za najciekawszą ekspozycję XXIII Pałuckich Targów Rolnych w Żninie - Inter-Vax Żnin.
20. puchar publiczności za bardzo ciekawą ekspozycję XXIII Pałuckich Targów Rolnych w Żninie - Zakład Szkółkarski Żywotnik ze Żnina.
Wystawa drobnego inwentarza
czempion
1. puchar dyrektora Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego Ryszarda Kamińskiego za czempiona w kategorii drobiu ozdobnego - Paulina Kuras ze Żnina.
2. puchar burmistrza Strzelna Dariusza Chudzińskiego za czempiona w kategorii królików ras dużych – Bartosz Krygier z Gąsawy.
3. puchar burmistrza Kcyni Marka Szarugi za czempiona w kategorii królików ras średnich – Jarosław Lembowicz, Nowy Dwór Bratiański.
4. puchar burmistrza Szubina Mariusza Piotrkowskiego za czempiona w kategorii gołębi rasowych - Stanisław Olejniczak z Łabiszyna.


wiceczempion

1. puchar wójta Jezior Wielkich Dariusza Ciesielczyka za wiceczempiona w kategorii drobiu ozdobnego - Eryk, Anna, Damian Smoter z Wenecji.
2. puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Trzemesznie Benedykta Nitki za wiceczempiona w kategorii królików ras dużych - Paweł Szpajer z Mroczy.
3. puchar przewodniczącego Rady Gminy w Kcyni Jana Kuranta za wiceczempiona w kategorii królików ras średnich – Marek Grosman z Sadek.
4. puchar burmistrza Mogilna Leszka Duszyńskiego za wiceczempiona w kategorii gołębi rasowych - Franciszek Waltenburg z Szubina.


wyróżnienia
1. wyróżnienie przewodniczącej Rady Miejskiej w Szubinie Anny Kijowskiej w kategorii szynszyle hodowlane – Iwona i Piotr Kujawa z Jaksic.
2. wyróżnienie wójta Rogowa Tomasza Michalczaka w kategorii króliki rasowe – Paweł Jurek z Kcyni.
3. wyróżnienie przewodniczącego RG w Gąsawie Mariusza Kazika w kategorii ptaki egzotyczne - Jakub Popielarz ze Żnina.

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry