Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

Już w sobotę i niedzielę odbędą się XXII Pałuckie Targi Rolne w Żninie. W tym roku dojazd na teren wystawy może być utrudniony ze względu na prowadzone w mieście i okolicy prace modernizacyjne. Wszystkim wystawcom i gościom służymy zatem pomocą informując o najlepszej drodze oraz miejscach parkingowych.

     DOJAZD NA TARGI

     Firmy przyjeżdżające na imprezę samochodami powyżej 3,5 ton muszą pamiętać, że dojazd do terenu targowego istnieje wyłącznie od Wenecji (z południa), Białożewina (z zachodu), Jadownik (z zachodu), Murczyna (z zachodu), Januszkowa (z północy) i Wilczkowa (z północy), a przejazd od zachodu przez Żnin nie jest możliwy ze względu na prace przy moście przez Gąsawkę (na ul. Dworcowej). 

     PARKINGI

     Dla zwiedzających dostępne będą dodatkowe parkingi. Miasto Żnin udostępniło teren przylegający do terenu targowego (między terenem targowym a składem opałowym spółdzielni Rolnik), dzięki uprzejmości właścicieli terenu goście targowi będą mogli też korzystać z parkingów przy Banku Spółdzielczym w Żninie, przy Urzędzie Skarbowym oraz na placu za Urzędem Pracy i na placu firmy Unigum. Dojazdy do tych miejsc będą oznakowane strzałkami "Parking Targowy".

(rk), 22 VIII 2018

 

Mapa dojazdu na XXII Pałuckie Targi Rolne
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry