Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl. Nadal możesz tu zlecić ogłoszenie czy zamówić prenumeratę.

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

Puchary XX Pałuckich Targów Rolnych i XIV Pałuckiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w Żninie

 

TARGOWE

 

1. puchar wojewody kujawsko-pomorskiego Mikołaja Bogdanowicza za najciekawszą ofertę maszyn i urządzeń - Agro-Sieć, Chełmno

2. puchar burmistrza Trzemeszna Krzysztofa Derezińskiego za najciekawszą ofertę w branży budowlanej i agroenergetycznej - Rawicom, Łabiszyn

3. puchar starosty powiatu żnińskiego Zbigniewa Jaszczuka za najciekawszą ekspozycję wystawcy z powiatu żnińskiego - Zespół Szkół Niepublicznych, Gąsawa

4. puchar starosty powiatu nakielskiego Tomasza Miłowskiego za najciekawszą ekspozycję wystawcy z powiatu nakielskiego - Agro-Land, Śmielin

5. puchar przewodniczącej Rady Powiatu w Żninie Józefy Błajet za najciekawszą ofertę w branży spożywczej - Babcia Regina, Olszanka

6. puchar burmistrza Żnina Roberta Luchowskiego za najciekawszą ofertę ogrodniczą - Gospodarstwo Ogrodnicze Wojciech Gędek, Przystajń

7. puchar burmistrza Mogilna Leszka Duszyńskiego za najciekawszą ofertę nawozów i środków ochrony roślin - Ekoflora, Kraśnik

8. puchar burmistrza Szubina Artura Michalaka za najciekawszą ofertę materiałów, towarów i usług różnych - Biuro Ubezpieczeń Szymańscy, Mogilno

9. puchar burmistrza Janowca Wlkp. Macieja Sobczaka za najciekawszą ofertę pasz - Ekoplon, Grabki Duże

10. puchar burmistrza Barcina Michała Pęziaka za najciekawszą ofertę doradztwa i obsługi rolnictwa - Odwierty.eu, Elbląg

11. puchar burmistrza Łabiszyna Jacka Kaczmarka za najciekawszą ofertę nasienniczą - Przedsiębiorstwo Nasienne Rolnas, Bydgoszcz

12. puchar burmistrza Kcyni Marka Szarugi za najciekawszą ofertę motoryzacyjną - Auto-Centrum Krystyna Sanok, Gniezno

13. puchar przewodniczącego Rady Powiatu w Nakle Radosława Mrugowskiego za najciekawszą ofertę szkółkarską - Del-Mar, Grabina Radziwiłłowska

14. puchar wójta Dąbrowy Mogileńskiej Marcina Barczykowskiego dla najlepszego wystawcy z terenu gm. Dąbrowa Mogileńska - GS, Dąbrowa

15. puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Żninie Grzegorza Koziełka za najciekawszą ofertę przedstawioną przez firmę debiutującą na Pałuckich Targach Rolnych - Team-Rol, Pyrzyce

16. puchar publiczności za najciekawszą ekspozycję XX Pałuckich Targów Rolnych w Żninie - Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Inter-Vax, Żnin

17. puchar publiczności za bardzo ciekawą ekspozycję XX Pałuckich Targów Rolnych w Żninie - Zakład Szkółkarski Żywotnik, Żnin

     W pierwszej dziesiątce znalazły się również (kolejność alfabetyczna):

     Adamski Marek Zakłady Zbożowe, Żnin

     Agromarket Jaryszki, oddział Żnin

     Moto-Champ, Bydgoszcz

     PPUH Kwiecińscy, Żnin

     Spółdzielnia Rolniczo-Handlowa Rolnik, Żnin

     Sklep Wielobranżowy Wojciech Jakubowicz, Gąsawa

     Twój Ogród, Gniezno

     Unigum, Żnin

 

 

 

Wyróżnienia:

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Borys, Gniezno

Green Grow - International, Jeżewice

Zakład Kominiarski Wiesław Kwaśniewski, Barcin

Zakład Wielobranżowy Sanibud, Mogilno

 

TRZODA

 

1. puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztofa Jurgiela za superczempiona XIV Pałuckiej Wystawy Trzody Chlewnej w Żninie - Robert Boniecki, Małszyce

 

czempion

 

1. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polsus” za czempiona w kategorii loszek krzyżówkowych - Alina i Marek Gic, Wenecja

2. puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Kcyni Zbigniewa Witczaka za czempiona w kategorii loszek wbp - Marek Gręźlikowski, Dobrzejewice

3. puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Janowcu Ryszarda Majchrzaka za czempiona w kategorii loszek pbz - Paulina Gołaś, Kijewo

4. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polsus” za czempiona w kategorii loszek rasy puławskiej - Beata i Sławomir Homeja, Chomętowo

5. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polsus” za czempiona w kategorii loszek rasy duroc - Marek Gręźlikowski, Dobrzejewice

6. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polsus” za czempiona w kategorii knurków mieszańcowych - Paulina Gołaś, Kijewo

7. puchar dyrektora Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Minikowie Romana Sassa za czempiona w kategorii knurków rasy wbp - Robert Boniecki, Małszyce

8. puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Trzemesznie Sławomira Peno za czempiona w kategorii knurków rasy pbz - Anna i Marek Obryk, Łowin

 


wiceczempion

 

1. puchar przewodniczącej Rady Miejskiej w Mogilnie Teresy Kujawy za wiceczempiona w kategorii loszek krzyżówkowych - Józef Waźbiński, Żnin

2. puchar przewodniczącej Rady Gminy w Orchowie Władysława Jakubowskiego za wiceczempiona w kategorii loszek krzyżówkowych - Andrzej Januszewski, Gościeradz

3. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polsus” za wiceczempiona w kategorii loszek krzyżówkowych - Bartosz Czarniak, Gołębin

4. puchar prezesa Kujawsko-Pomorskiej Izby Rolniczej Ryszarda Kierzka za wiceczempiona w kategorii loszek rasy pbz - Anna i Marek Obryk, Łowin

5. puchar przewodniczącego Rady Gminy w Szubinie Remigiusza Kasprzaka za wiceczempiona w kategorii loszek rasy pbz - Dariusz Kaczmarek, Kołodziejewo

6. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polsus” za wiceczempiona w kategorii loszek rasy pbz - Andrzej Januszewski, Gościeradz

7. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polsus” za wiceczempiona w kategorii loszek rasy wbp - Marek Gręźlikowski, Dobrzejewice

8. puchar przewodniczącej Rady Miejskiej w Barcinie Krystyny Barteckiej za wiceczempiona w kategorii loszek rasy wbp - Robert Boniecki, Małszyce

9. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polsus” za wiceczempiona w kategorii loszek rasy puławskiej - Beata i Sławomir Homeja, Chomętowo

10. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polsus” za wiceczempiona w kategorii loszek rasy puławskiej - Roman Grzywiński, Ruże

11. puchar wójta Gąsawy Błażeja Łabędzkiego za wiceczempiona w kategorii knurków rasy pbz - Anna i Marek Obryk, Łowin

12. puchar przewodniczącego Rady Gminy Mariusza Kazika za wiceczempiona w kategorii knurków rasy pbz - Paulina Gołaś, Kijewo

 

 

 

WYSTAWA DROBNEGO INWENTARZA

 

czempion

 

1. puchar wójta Rogowa Józefa Sosnowskiego za czempiona w kategorii drobiu ozdobnego - Bartłomiej Kaszyński, Rzadkwin

2. puchar wójta Jezior Wielkich Zbysława Woźniakowskiego za czempiona w kategorii królików - Waldemar Wejnerowski, Koronowo

3. puchar przewodniczącej Rady Miejskiej w Łabiszynie Teresy Paliwody za czempiona w kategorii gołębi - Zbigniew Wojciechowski, Bydgoszcz

 

wiceczempion

 

1. puchar przewodniczącego Rady Gminy w Rogowie Tomasza Michalczaka za wiceczempiona w kategorii drobiu ozdobnego - Eryk Smoter, Wenecja

2. puchar burmistrza Strzelna Ewarysta Matczaka za wiceczempiona w kategorii królików - Paweł Wojda, Stargówko

3. puchar wójta Dąbrowy Mogileńskiej Marcina Barczykowskiego za wiceczempiona w kategorii gołębi - Bogdan Tajl, Kęsowo

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry