Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl. Nadal możesz tu zlecić ogłoszenie czy zamówić prenumeratę.

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

Puchary XVIII Pałuckich Targów Rolnych i XII Pałuckiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w Żninie

 

TARGOWE

1. puchar wojewody kujawsko-pomorskiego Ewy Mes za najciekawszą ofertę maszyn i urządzeń - Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o., Chełmno

 

2. puchar marszałka kujawsko-pomorskiego Piotra Całbeckiego za najciekawszą ofertę w branży budowlanej - Dach-Technik Piotr Przybyła, Żnin

 

3. puchar starosty powiatu żnińskiego Zbigniewa Jaszczuka za najciekawszą ekspozycję z powiatu żnińskiego - Inter-Vax Wacław Górny, Żnin

 

4. puchar przewodniczącej Rady Powiatu w Żninie Józefy Błajet za najciekawszą ofertę w branży motoryzacyjnej - POL-CAR Sp. z o.o., Poznań

 

5. puchar starosty powiatu nakielskiego Tadeusza Sobola za najciekawszą ofertę środków ochrony roślin - ARKOP Sp. z o.o., Bukowno

 

6. puchar burmistrza Żnina Leszka Jakubowskiego za najciekawszą ofertę pasz - Adamski Marek ZZ, Żnin

 

7. puchar burmistrza Janowca Wielkopolskiego Macieja Sobczaka za najciekawszą ofertę doradztwa i obsługi rolnictwa - Kujawsko-Pomorska Izba Rolnicza, Przysiek

 

8. puchar burmistrza Szubina Ignacego Pogodzińskiego za najciekawszą ofertę w branży spożywczej - "IMPRES" Maria Wietrzykowska, Gołuchów

 

9.puchar burmistrza Trzemeszna Krzysztofa Derezińskiego za najciekawszą ofertę materiałów, towarów i usług różnych - Auto Sanok Stefan Sanok, Jankowo Dolne

 

10. puchar burmistrza Barcina Michała Pęziaka za najciekawszą ofertę ogrodniczą - Betra Rafał i Beata Lisieccy, Gniezno

 

11. puchar przewodniczącego Rady Powiatu w Nakle Artura Michalaka za najciekawszą ofertę przedstawioną przez firmę debiutującą na Pałuckich Targach Rolnych - MORGAN AIDEC Sp. z o.o. - Meritum Bank, Warszawa

 

12. puchar burmistrza Łabiszyna Jacka Kaczmarka za najciekawszą ofertę szkółkarską - Leśny Ogród, Tuszyn

 

13. puchar wójta Dąbrowy Mogileńskiej Marcina Barczykowskiego dla najlepszego wystawcy z terenu gm. Dąbrowa Mogileńska - GS Dąbrowa, Dąbrowa

 

14. puchar publiczności za najciekawszą ekspozycję XVIII Pałuckich Targów Rolnych - Inter-Vax Wacław Górny, Żnin

 

15. puchar publiczności za bardzo ciekawą ekspozycję XVIII Pałuckich Targów Rolnych - AGRO-LAND Marek Różniak, Śmielin

 

 

TRZODA

puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Marka Sawickiego za superczempiona Pałuckiej Wystawy Trzody Chlewnej - Daniel Walterski, Lipniczki

czempion

1. puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Szubinie Marka Domżały za czempiona w kategorii loszek krzyżówkowych - Józef Waźbiński, Żnin

 

2. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polsus” za czempiona w kategorii loszek wbp - OHZZ Chodeczek Gospodarstwo Borzymie

 

3. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polsus” za czempiona w kategorii loszek pbz - Robert Boniecki, Małszyce

 

4. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polsus” za czempiona w kategorii knurków mieszańcowych - Agro-Wronie Sp. z o.o. we Wroniu

 

5. puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Żninie Lucjana Adamusa za czempiona w kategorii knurków rasy wbp - OHZZ Chodeczek Gospodarstwo Borzymie

 

6. puchar burmistrza Strzelna Ewarysta Matczaka za czempiona w kategorii knurków rasy pbz - Daniel Walterski, Lipniczki

 

7. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polsus” za czempiona w kategorii knurków rasy pietrain - Agro-Wronie Sp. z o.o. we Wroniu

 

8. puchar prezesa Kujawsko-Pomorskiej Izby Rolniczej Ryszarda Kierzka za czempiona w kategorii knurków rasy duroc - Marek Gręźlikowski, Dobrzejewice

wiceczempion

1. puchar przewodniczącego Rady Gminy w Rogowie Ryszarda Kawki za wiceczempiona w kategorii loszek krzyżówkowych - Andrzej Januszewski, Gościeradz

 

2. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polsus” za wiceczempiona w kategorii loszek krzyżówkowych - Andrzej Januszewski, Gościeradz

 

3. puchar dyrektora Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego Romana Sassa za wiceczempiona w kategorii loszek wbp - Andrzej Januszewski, Gościeradz

 

4. puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Janowcu Ryszarda Majchrzaka za wiceczempiona w kategorii loszek pbz - Józef Waźbiński, Żnin

 

5. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polsus” za wiceczempiona w kategorii loszek pbz - Dariusz Kaczmarek, Kołodziejewo

 

6. puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Trzemesznie Wiesława Pokorskiego za wiceczempiona w kategorii knurków rasy pbz - Robert Boniecki, Małszyce

 

7. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polsus” za wiceczempiona w kategorii knurków rasy pbz - Mieczysław Gołaś, Kijewo

 

8. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polsus” za wiceczempiona w kategorii knurków rasy pietrain - Marek Gręźlikowski, Dobrzejewice

 

9. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „Polsus” za wiceczempiona w kategorii knurków mieszańcowych - OHZZ Chodeczek Gospodarstwo Borzymie

 

WYSTAWA DROBNEGO INWENTARZA

czempion

1. puchar wójta Dąbrowy Mogileńskiej Marcina Barczykowskiego za czempiona w kategorii drobiu ozdobnego - dla Ewy Trojak z miejscowości Malachin.

 

2. puchar wójta Rogowa Józefa Sosnowskiego za czempiona w kategorii królików dla Mariusz Chmiela z Wiele k. Mroczy.

 

3. puchar wójta Jezior Wielkich Zbysława Woźniakowskiego za czempiona w kategorii gołębi dla Tomasza Sokołowskiego z Inowrocławia

 

4. puchar prezesa Bydgoskiego Stowarzyszenia Hodowców Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza Marka Porazińskiego za czempiona w kategorii szynszyli dla Bogusławy Plewackiej ze Złotnik Kujawskich.


wiceczempion

5. puchar prezesa Bydgoskiego Stowarzyszenia Hodowców Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza Marka Porazińskiego za wiceczempiona w kategorii drobiu ozdobnego dla Janusza Anczyńskiego z Poznania.

6. puchar prezesa Bydgoskiego Stowarzyszenia Hodowców Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza Marka Porazińskiego za wiceczempiona w kategorii królików dla Waldemara Wejnorowskiego z Koronowa.

7. puchar prezesa Bydgoskiego Stowarzyszenia Hodowców Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza Marka Porazińskiego za wiceczempiona w kategorii gołębi Krakowska dla Tadeusza Zienkowicza z Poznania.

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry