Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl. Nadal możesz tu zlecić ogłoszenie czy zamówić prenumeratę.

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

PUCHARY TARGOWE 2013

1. puchar wojewody kujawsko-pomorskiego Ewy Mes za najciekawszą ofertę w branży budowlanej - Eco-Home Sp. z o.o, Wągrowiec

2. puchar marszałka kujawsko-pomorskiego Piotra Całbeckiego za najciekawszą ofertę maszyn i urządzeń - Raiffeisen Agro-Technika, Brzoza 

3. puchar starosty powiatu żnińskiego Zbigniewa Jaszczuka za najciekawszą ekspozycję wystawcy z powiatu żnińskiego - Koebo Trading Sp z o.o., Żnin

4. puchar starosty powiatu nakielskiego Tadeusza Sobola za najciekawszą ofertę w branży motoryzacyjnej - PHU AMIGAZ Stanisław Lipiński, Żnin

5. puchar burmistrza Żnina Leszka Jakubowskiego za najciekawszą ofertę środków ochrony roślin - Vitera Polska, Oborniki

6. puchar burmistrza Trzemeszna Krzysztofa Derezińskiego za najciekawszą ofertę pasz - Centrum Hurtowe Pasz Mogilno, Mogilno

7. puchar dyrektora Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego Romana Sassa za najciekawszą ofertę doradztwa i obsługi rolnictwa - ARiMR, Żnin

8. puchar burmistrza Janowca Wielkopolskiego Macieja Sobczaka za najciekawszą ofertę w branży spożywczej - Andrzej Kuś Własna Pasieka Pszczelarska, Nakło

9. puchar burmistrza Szubina Ignacego Pogodzińskiego za najciekawszą ofertę materiałów, towarów i usług różnych - Urząd Skarbowy, Żnin

10. puchar prezesa Kujawsko-Pomorskiej Izby Rolniczej  Ryszarda Kierzka za
najciekawszą ofertę ogrodniczą - Cedrus Szkółka Krzewów Ozdobnych, Ląd

11. puchar burmistrza Barcina Michała Pęziaka za najciekawszą ofertę przedstawioną przez firmę debiutującą na Pałuckich Targach Rolnych - Agrofart Marcin Różycki, Gniewkowo

12. puchar przewodniczącej Rady Powiatu w Żninie Józefy Błajet za najciekawszą ofertę  szkółkarską - Zakład Szkółkarski, Żnin    

13. puchar wójta Dąbrowy Mogileńskiej Marcina Barczykowskiego dla najlepszego wystawcy z terenu gm. Dąbrowa Mogileńska - Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Dąbrowa

14. puchar publiczności za najciekawszą ekspozycję XVII Pałuckich Targów Rolnych - Inter-Vax, Żnin

15. puchar publiczności za bardzo ciekawą ekspozycję XVII Pałuckich Targów Rolnych - ZSP Gąsawa

 

TRZODA

Statuetka Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Stanisława Kalemby za superczempiona Pałuckiej Wystawy Trzody Chlewnej - Daniel Walterski, Lipniczki

czempioni

1. puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Żninie Lucjana Adamusa za czempiona XI Pałuckiej Wystawy Trzody Chlewnej w Żninie w kategorii loszek krzyżówkowych - Józef Waźbiński, Żnin

2. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej "Polsus" za czempiona XI Pałuckiej Wystawy Trzody Chlewnej w Żninie w kategorii loszek Wielka Biała Polska - Wanda i Jan Biegniewscy, Wronie

3. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej "Polsus" za czempiona XI Pałuckiej Wystawy Trzody Chlewnej w Żninie w kategorii loszek Polska Biała Zwisłoucha - Mieczysław Gołaś, Kijewo

4. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej "Polsus" za czempiona XI Pałuckiej Wystawy Trzody Chlewnej w Żninie w kategorii knurków mieszańcowych - Daniel Walterski, Lipniczki

5. puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Szubinie Marka Domżały za czempiona XI Pałuckiej Wystawy Trzody Chlewnej w Żninie w kategorii knurków rasy Wielka Biała Polska - OHZZ Chodeczek, Gospodarstwo Borzymie

6. puchar burmistrza Łabiszyna Jacka Kaczmarka za czempiona XI Pałuckiej Wystawy Trzody Chlewnej w Żninie w kategorii knurków rasy Polska Biała Zwisłoucha - Robert Boniecki, Małszyce

 

wiceczempioni

1. puchar przewodniczącego Rady Powiatu w Nakle Artura Michalaka za wiceczempiona XI Pałuckiej Wystawy Trzody Chlewnej w Żninie w kategorii loszek krzyżówkowych - Andrzej Januszewski, Gościeradz

2. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej "Polsus" za wiceczempiona XI Pałuckiej Wystawy Trzody Chlewnej w Żninie w kategorii loszek krzyżówkowych - Marcin Tomczak, Juncewo

3. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej "Polsus" za wiceczempiona XI Pałuckiej Wystawy Trzody Chlewnej w Żninie w kategorii loszek Wielka Biała Polska - Andrzej Januszewski, Gościeradz

4. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej "Polsus" za wiceczempiona XI Pałuckiej Wystawy Trzody Chlewnej w Żninie w kategorii loszek Wielka Biała Polska - Andrzej Januszewski, Gościeradz

5. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej "Polsus" za wiceczempiona XI Pałuckiej Wystawy Trzody Chlewnej w Żninie w kategorii loszek Polska Biała Zwisłoucha - Robert Boniecki, Małszyce

6. puchar burmistrza Mogilna Leszka Duszyńskiego za wiceczempiona XI Pałuckiej Wystawy Trzody Chlewnej w Żninie w kategorii knurków mieszańcowych - Mieczysław Gołaś, Kijewo

7. puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej "Polsus" za wiceczempiona XI Pałuckiej Wystawy Trzody Chlewnej w Żninie w kategorii knurków mieszańcowych - OHZZ Chodeczek, Gospodarstwo Borzymie

8. puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Janowcu Ryszarda Majchrzaka za wiceczempiona XI Pałuckiej Wystawy Trzody Chlewnej w Żninie w kategorii knurków rasy Wielka Biała Polska - Wanda i Jan Biegniewscy, Wronie

9. puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Trzemesznie Wiesława Pokorskiego za wiceczempiona XI Pałuckiej Wystawy Trzody Chlewnej w Żninie w kategorii knurków rasy Polska Biała Zwisłoucha - Mieczysław Gołaś, Kijewo

10. puchar burmistrza Kcyni Piotra Hemmerlinga za wiceczempiona XI Pałuckiej Wystawy Trzody Chlewnej w Żninie w kategorii knurków rasy Polska Biała Zwisłoucha - Marcin Gręźlikowski, Dobrzejewice

 

BYDŁO

Puchar prezydenta Polskiej Federacji Hodowców Bydła i Producentów Mleka Leszka Hądzlika za superczempiona w kategorii bydła mlecznego - Grzegorz Ciszak, Mamlicz

czempioni

1. puchar prezydenta Kujawsko-Pomorskiego Związku Hodowców Bydła Piotra Depty za czempiona XI Pałuckiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w kategorii jałowic 12-16 miesięcy - Maciej Maciejewski, Dąbrówka Barcińska

2. puchar dyrektora Kujawsko-Pomorskiego Związku Hodowców Bydła i Producentów Mleka Region Oceny Bydgoszcz Marka Wrzały  za czempiona XI Pałuckiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w kategorii jałowic ras mlecznych powyżej 16 miesięcy - Aleksander Jurek, Słębowo

3. puchar Dyrektora Oddziału Terenowego Agencji Rynku Rolnego  Tadeusza Zaborowskiego  za czempiona XI Pałuckiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w kategorii krów mlecznych - Grzegorz Ciszak, Mamlicz

wiceczempioni

1. puchar przewodniczącego Rady Gminy w Rogowie Ryszarda Kawki za wiceczempiona XI Pałuckiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w kategorii jałowic 12-16 miesięcy - Tomasz Frasz, Dochanowo

2. puchar burmistrza Strzelna Ewarysta Matczaka za wiceczempiona XI Pałuckiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w kategorii jałowic ras mlecznych powyżej 16 miesięcy - Grzegorz Ciszak, Mamlicz

3. puchar Kujawsko-Pomorskiego Oddziału Regionalnego Dyrektora ARiMR Andrzeja Owczarza za wiceczempiona XI Pałuckiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w kategorii krów mlecznych - Maciej Maciejewski, Dąbrówka Barcińska

 

WYSTAWA DROBNEGO INWENTARZA

1. puchar wójta Jezior Wielkich Zbysława Woźniakowskiego za czempiona XI Pałuckiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w kategorii drobiu ozdobnego - Anna Roszewska, Karbowo

2. puchar wójta Dąbrowy Mogileńskiej Marcina Barczykowskiego za czempiona XI Pałuckiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w kategorii królików - Mariusz Chmiel, Wiele

3. puchar wójta Rogowa Józefa Sosnowskiego za czempiona XI Pałuckiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w kategorii gołębi - Kazimierz Nisgorski, Brodnica

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry