Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

Ruszył XVII Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Ziemi Mogileńskiej 2017 roku, który organizuje Tygodnik Lokalny Pałuki i Ziemia Mogileńska.

     Szanowni Państwo wybieramy najpopularniejszych sportowców mijającego roku. To jeden z najważniejszych elementów naszej dziennikarskiej tradycji. To także jeden z kluczowych punktów łączących wszystkich, którym ta tradycja zawdzięcza początek i dzięki którym istnieje do dziś środowisko pałuckiego sportu, naszych Czytelników i nas samych. Plebiscyt niesie z sobą emocje, gorące dyskusje w czasie nominacji i kontrowersje w czasie rozstrzygnięć, a w wielkim finale staje się przyczynkiem do wielkiej satysfakcji jednych, a mniej lub bardziej skrywanych rozczarowań innych. Odczucia te stają się udziałem wszystkich wspomnianych grup, które w nasz plebiscyt są zaangażowane.
     Kapituła złożona z dziennikarzy naszej gazety uznała, że w 2017 r. lista nominowanych kończy się na 25 sportowcach, z których najpopularniejszego wybierają kibice w drodze głosowania, natomiast działacza i trenera - komisja plebiscytowa na podstawie zgłoszeń.
     GŁOS NA KUPONIE LUB W SMS
     Głosy w plebiscycie można oddać na dwa sposoby. Pierwszym jest wpisanie nazwisk swoich faworytów na kuponie, który od dziś do 15 lutego 2018 r. będzie publikowany w kolejnych numerach tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska. Każda osoba może wypełnić i przynieść lub przysłać na adres redakcji Pałuk i Ziemi Mogileńskiej: ul. Ogrodowa 1, 88-300 Mogilno (w przesyłce nie wymagającej pokwitowania adresata) dowolną liczbę oryginalnych, wyciętych z gazety kuponów. Ważne, by dotarły do nas najpóźniej do 16 lutego (piątek) 2018 r. do 1400 (data stempla pocztowego nie ma znaczenia). Sportowiec, którego nazwisko czytelnik wpisze na pierwszym miejscu otrzyma 5 punktów, na drugim - 3 punkty, a na trzecim - 1 punkt. Dane osobowe głosujących nie będą gromadzone ani przetwarzane w jakikolwiek sposób.
     Można także głosować za pośrednictwem SMS, który wysyłamy pod numer 73601. W jego treści należy wpisać: TPM. numer sportowca, numer sportowca, numer sportowca, np. TPM. 51, 60, 72 (numery od 51 do 75 podane są poniżej przy kandydatach). Koszt przesłania jednej wiadomości SMS to 3 zł netto (3,69 zł brutto).

     GŁOSUJEMY NA TRZECH KANDYDATÓW
     Zarówno w głosowaniu za pomocą kuponów, jak i SMS koniecznie muszą być wytypowane 3 osoby. Głosowanie tylko na 1 bądź 2 sportowców spowoduje, że kupon lub SMS będzie nieważny. Regulamin plebiscytu na na www.palukitv.pl.
     Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy.

 

 

   

 

Marek Holak
Pałuki i Ziemia Mogileńska nr 1347 (49/2017)

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry