Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

      
    Tygodnik Pałuki ul. Sądowa 4, 88-400 Żnin,
    tel. 052-30-20-928,  fax: 052-303-13-15
    mail: targi@paluki.tygodnik.pl

    osoba odpowiedzialna za kontakty:
    Marek Olejnik
    0-52-30-30-050  lub 0 601 65-45-06
 
    DRUKI DO POBRANIA
    Zgłoszenie udziału w targach: 1 strona     2 strona   
3 strona    WYSTAWCY
    Przewidywana liczba wystawców: około 200
    W roku ubiegłym przyjechało do Żnina ponad 200 wystawców, a targi odwiedziło ponad 25.000 osób. Licznie reprezentowana była branża maszynowa, paszowa, ogrodnicza i nawozowa. Przeważali wystawcy z Wielkopolski, gościliśmy jednak kilkanaście firm ze Śląska, Beskidów, Mazowsza i Pomorza.
    PUBLICZNOŚĆ
    Targi adresujemy do publiczności z czterech powiatów: żnińskiego, mogileńskiego, nakielskiego i wągrowieckiego.
    Jest to region rolniczy, a wśród przemysłu dominuje przetwórstwo rolne. Tygodnik Pałuki, którego połowa czytelników mieszka na wsi, swym kolportażem pokrywa całe powiaty: żniński i mogileński oraz część nakielskiego i wągrowieckiego. W gazecie targi mają naturalne zaplecze, gdyż - tak, jak zawsze, łamy Pałuk zamierzamy wykorzystać do przedstawienia szerokiej informacji o imprezie. Wstęp dla publiczności na targi jest bezpłatny.
    POKAZY
    Na Pałuckich Targach Rolnych odbędą się pokazy pracy sprzętu rolniczego oraz pokazy trzody chlewnej i bydła. Oprócz tego każdy wystawca może urządzać prezentacje i pokazy na swoim stoisku, o czym - po zawiadomieniu nas - będziemy informować przez radiowęzeł. 
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry