Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl. Nadal możesz tu zlecić ogłoszenie czy zamówić prenumeratę.

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

      
    Tygodnik Pałuki ul. Sądowa 4, 88-400 Żnin,
    tel. 052-30-20-928,  fax: 052-303-13-15
    mail: targi@paluki.tygodnik.pl

    osoba odpowiedzialna za kontakty:
    Marek Olejnik
    0-52-30-30-050  lub 0 601 65-45-06
 
    DRUKI DO POBRANIA
    Zgłoszenie udziału w targach: 1 strona     2 strona   
3 strona    WYSTAWCY
    Przewidywana liczba wystawców: około 200
    W roku ubiegłym przyjechało do Żnina ponad 200 wystawców, a targi odwiedziło ponad 25.000 osób. Licznie reprezentowana była branża maszynowa, paszowa, ogrodnicza i nawozowa. Przeważali wystawcy z Wielkopolski, gościliśmy jednak kilkanaście firm ze Śląska, Beskidów, Mazowsza i Pomorza.
    PUBLICZNOŚĆ
    Targi adresujemy do publiczności z czterech powiatów: żnińskiego, mogileńskiego, nakielskiego i wągrowieckiego.
    Jest to region rolniczy, a wśród przemysłu dominuje przetwórstwo rolne. Tygodnik Pałuki, którego połowa czytelników mieszka na wsi, swym kolportażem pokrywa całe powiaty: żniński i mogileński oraz część nakielskiego i wągrowieckiego. W gazecie targi mają naturalne zaplecze, gdyż - tak, jak zawsze, łamy Pałuk zamierzamy wykorzystać do przedstawienia szerokiej informacji o imprezie. Wstęp dla publiczności na targi jest bezpłatny.
    POKAZY
    Na Pałuckich Targach Rolnych odbędą się pokazy pracy sprzętu rolniczego oraz pokazy trzody chlewnej i bydła. Oprócz tego każdy wystawca może urządzać prezentacje i pokazy na swoim stoisku, o czym - po zawiadomieniu nas - będziemy informować przez radiowęzeł. 
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry