Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

   
Szanowni Państwo!

    Zapraszamy Państwa na tegoroczne, jedenaste Pałuckie Targi Rolne, na których przewidujemy ekspozycję ponad 200 firm. W tym roku zaczynamy dwie godziny wcześniej, w sobotę (25 VIII) o 11:00. Równocześnie z targami odbywać się będzie Pałucka Wystawa Zwierząt Hodowlanych, na której zaprezentowanych będzie kilkaset zwierząt -  głównie trzoda chlewna i bydło.
    Nasza impreza, która - jak co roku - odbędzie się na brzegu Jeziora Czaplego w Żninie, ściąga ze wsi i miast czterech powiatów licznych rolników i inne osoby zainteresowane Waszymi ofertami. Liczymy na to, że w tym roku nie zabraknie u nas Waszego stoiska. Siłą naszego przedsięwzięcia jest duża liczba zwiedzających, konkurencyjna dla innych imprez targowych cena uczestnictwa w targach oraz dobra organizacja.
w imieniu organizatorów XI Pałuckich Targów Rolnych
Dominik Księski    Godziny zwiedzania targów:

    sobota,         25 sierpnia 2007          11:00-18:00
    niedziela,     26 sierpnia 2007            9:00-17:00


    Formularze zgłoszeniowe
    Druki do pobrania:
    - Zgłoszenie udziału w targach: 1 strona    2 strona
    - Zaświaczenie do wystawiania faktur:  zaświadczenie

    Informacje o PAŁUCKICH TARGACH ROLNYCH z lat poprzednich:
    www.reklamawprasie.pl/targi
    oraz www.paluki.tygodnik.pl
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry