Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku
   
                                                                    (kwoty netto)
    na zasadzie wpisowego wynosi:

                    za powierzchnię do

40  m2
40-75
m2
75-100 m2100-150
m2
150-250 m2250-300
m2
pow. 300
m2
450 zł600 zł700 zł1250 zł1500 zł2500 zł3000 zł


   
Dodatkowe koszty
    *     Każde dodatkowe zaproszenie na bankiet - 40 zł
(każda firma otrzymuje bazpłatnie zaproszenie na bankiet, który odbędzie się w sobotę, dla jednej osoby)
    *     Wypożyczenie namiotu - 50 zł (ilość ograniczona)
    *     Wypożyczenie jednego krzesła - 20 zł
    *     Wypożyczenie jednego stołu - 30 zł
    DO WSZYSTKICH CEN NALICZAMY PODATEK VAT

    W cenę podstawową wchodzi umieszczenie w informatorze targowym. Każdy z wystawiających na świeżym powietrzu otrzyma wyznaczone miejsce, w ramach którego będzie mógł urządzić swoje stoisko.
    Zapewniamy techniczną oprawę targów tzn. pomoc przy rozładunku i załadunku, wózek widłowy, dźwig, prąd w budynku, dostęp do wody potrzebnej do prezentacji, ochronę, itp.

   
PŁATNOŚĆ
    Po zgłoszeniu na targi firma otrzymuje rachunek, płatny w terminie do 10 sierpnia 2007 roku. Bardzo prosimy, by Państwo zabrali kopię (lub oryginał) wpłaty ze sobą na targi, co będzie warunkiem wjazdu na teren wystawy

   
INFORMACJA I REKLAMA
    Przed targami zapewniamy mocne nagłośnienie imprezy w tygodniku Pałuki. Będziemy też - podobnie, jak w latach ubiegłych - reklamować imprezę, wysyłając do rolników indywidualne zaproszenia oraz informacje w formie druków roznoszonych przez pocztę.
    Na targach gwarantujemy wydanie w nakładzie 8.000 egz. kolorowego planu targów (można na jego odwrocie zamówić reklamę), na którym zaznaczone będą lokalizacje stoisk wszystkich firm w nich uczestniczących. Plan otrzymywać będzie każdy zwiedzający targi.
    Oprócz tego, w nakładzie 500 egzemplarzy wydamy informator targowy, który wystawcy i zgłaszający się do biura targów zwiedzający otrzymają gratis. Istnieje możliwość wykupienia w tym informatorze strony (lub jej części) dla szerszego rozreklamowania swej produkcji.
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry