Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku
Regulamin uczestnictwa
w VIII Pałuckich Targach Rolnych


    1. Podstawą uczestnictwa w targach jest przesłanie zgłoszenia do 10 sierpnia 2004 r. i dokonanie wpłaty pełnej wysokości kosztów uczestnictwa do 21 sierpnia.
    2. Targi odbywają się nad Jeziorem Czapiem w Żninie 28 sierpnia (sobota) od godz 13°° do godz. 18°° i 29 sierpnia (niedziela) od godz. 9°° do godz. 17°°.
    3. Wystawcy przygotowują swoją powierzchnię targową 28 sierpnia od godz 5°° do 12 , lub w porozumieniu z organizatorem - dzień wcześniej.
    4. Organizator zapewnia w czasie trwania targów bezpłatną pomoc przy rozładunku i załadunku tj. wózek widłowy, dźwig itp.
    5. W ramach wpisowego organizator zapewnia ochronę terenu targów i stoiska poza godzinami trwania targów: między 19°° w piątek a 9°° rano w sobotę, między 19 w sobotę a 9°° rano w niedzielę oraz między 17°° w niedzielę a 9°° rano w poniedziałek. Tę ochronę sprawuje wynajęta przez organizatora agencja ochrony. Ochrona w innym terminie może być zamówiona przez wystawcę, ale musi być indywidualnie przez niego opłacona. Za nadzór i ochronę stoiska podczas wystawy odpowiedzialny jest wystawca.
    6. Organizator zapewnia na wyznaczonym terenie zadaszone stanowiska dla zwierząt oraz wodę z beczkowozu. Dla bydła oprócz tego zapewnione będą przegrody, a dla trzody chlewnej - kojce.
    7. Organizator zapewnia nagłośnienie targów. Ewentualne własne nagłośnienie uczestników nie powinno wykraczać dźwiękiem poza okolice stoiska i nie może emitować muzyki.
    8. Odwołanie uczestnictwa:
a) w przypadku odwołania przed 10 sierpnia uczestnictwa na piśmie, organizatorzy zwracają wpłaconą kwotę.
b) przy pisemnym odwołaniu uczestnictwa po 10 sierpnia a przed 21 sierpnia, godz. 12°°, organizator zwraca 50% wpłaty.
c) odwołanie uczestnictwa po godz. 12°° 21 sierpnia powoduje przepadek wpłaconej kwoty.
    9. W przypadku odwołania targów organizatorzy zobowiązują się do zwrotu całej kwoty wpłaconej przez wystawcę.
    10. Wpłatę pełnej wysokości kosztów uczestnictwa należy dokonać na konto: Wydawnictwo Dominika Księskiego Wulkan, PKO BP SA o/Żnin, 28102015051039207751.
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry