Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

.:. Puchar wojewody kujawsko - pomorskiego Romualda Kosieniaka za najciekawszą ofertę maszyn i urządzeń dla firmy Unia Grudziądz.

.:. Puchar starosty powiatu żnińskiego Zbigniewa Jaszczuka za najciekawszą ekspozycję wystawcy z powiatu żnińskiego firmy Forfaiting - Pałuckie Centrum Rolnicze.

.:. Puchar starosty mogileńskiego Tomasza Barczaka za najciekawszą ekspozycję wystawcy z powiatu mogileńskiego Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska z Dąbrowy.

.:. Puchar burmistrz Barcina Ewy Stankiewicz za najciekawszą ofertę branży budowlanej dla firmy Rolmet ze Żnina.

.:. Puchar burmistrza Łabiszyna Jacka Kaczmarka za najciekawszą ofertę nawozów i środków ochrony roślin dla stoiska Ekoflora.

.:. Puchar wójta Gąsawy Zdzisława Kuczmy za najciekawszą ofertę pasz dla firmy PROVIMI z Osnowa k. Chełmna.

.:. Puchar burmistrza Żnina Jarosława Jaworskiego za najciekawszą ofertę w branży spożywczej SR-H Rolnik ze Żnina.

.:. Puchar burmistrza Szubina Ignacego Pogodzińskiego za najciekawszą ofertę doradztwa i obsługi rolnictwa Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

.:. Puchar burmistrza Janowca Wielkopolskiego Macieja Sobczaka za najciekawszą ofertę ogrodniczą lub szkółkarską otrzymało Gospodarstwo Ogrodniczo-Szkółkarskie Zenona Walczaka z Kostrzynia Wielkopolskiego.

.:. Puchar wójta Rogowa Józefa Sosnowskiego za najciekawszą ofertę materiałów, towarów i usług różnych dla firmy Stolgum z Rogowa.

.:. Puchar organizatorów za najciekawszą ekspozycję na VIII PAŁUCKICH TARGACH ROLNYCH otrzymała firma Polmot Mrągowo.

.:. Puchar publiczności otrzymało stoisko firmy Inter-Vaxu.

PUCHARY I NAGRODY WRĘCZONE NA
II PAŁUCKIEJ WYSTAWIE ZWIERZĄT HODOWLANYCH

    LOSZKI KRZYŻÓWKOWE
.:. Puchar marszałka województwa kujawsko -pomorskiego Waldemara Achramowicza za czempiona II Pałuckiej Wystawy Zwierz1t Hodowlanych w tej kategorii otrzymali Alina i Marek Gic z Wenecji (gm. Żnin).

.:. Nagroda przewodniczącego Rady Gminy w Rogowie Stanisława Ciesielskiego za czempiona w tej kategorii otrzymali Alina i Marek Gic z Wenecji (gm. Żnin).

.:. Puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej Polsus dla wiceczempiona w tej kategorii otrzymał Grzegorz Janicki ze Skarbienic.

    KNURKI MIESZAŃCOWE
.:. Puchar starosty nakielskiego Piotra Hemmerlinga za czempiona w tej kategorii otrzymał Marek Obryk z Łowina (gm. Prószcz).

.:. Nagroda przewodniczącego Rady Miejskiej w Trzemesznie Krzysztofa Derezińskiego za czempiona w tej kategorii Marek Obryk z Łowina (gm. Prószcz).

.:. Puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej Polsus dla wiceczempiona w tej kategorii otrzymał ten sam hodowca.

    LOSZKI RASY POLSKA BIALA ZWISŁOUCHA
.:. Puchar prezesa Kujawsko - Pomorskiej Izby Rolniczej Jana Krzysztofa Ardanowskiego za czempiona w tej kategorii otrzymał Czesław Januszewski z Lucimia (gm. Koronowo).

.:. Nagroda przewodniczącego rady Gminy w Gasawie Władysława Matusiaka za czempiona w tej kategorii Czesław Januszewski z Lucimia (gm. Koronowo).

.:. Puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej Polsus dla wiceczempiona w tej kategorii otrzymali Wanda i Jan Biegniewscy z Wronia (gm. Wąbrze?no).

    LOSZKI RASY WIELKA BIAŁA POLSKA
.:. Puchar firmy EKO-ROL za czempiona w tej kategorii otrzymał Andrzej Kabat z Błędowa (gm. Płużnica).

.:. Nagroda przewodniczącego rady Miejskiej w Żninie Dariusza Ka?mierczka za czempiona w tej kategorii Andrzej Kabat z Błędowa (gm. Płużnica).

.:. Puchar Pomorsko-Kujawskiego Związku Hodowców Trzody Chlewnej dla wiceczempiona w tej kategorii otrzymał Andrzej Januszewski z Gościeradza (gm. Koronowo).

    KNURY RASY POLSKA BIAŁA ZWISŁOUCHA
.:. Puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej Polsus za czempiona w tej kategorii otrzymał Waldemar Kalisz z Kijewa (gm. Gniewkowo).

.:. Nagroda wójta Damasławka Grzegorza Jakubiaka za czempiona w tej kategorii Waldemar Kalisz z Kijewa (gm. Gniewkowo).

.:. Puchar Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej Polsus dla wiceczempiona w tej kategorii Mieczysław Goła? z Kijewa (gm. Gniewkowo).

    KNURY RASY WIELKA BIAŁA POLSKA
.:. Puchar Pomorsko-Kujawskiego Związku Hodowców Trzody Chlewnej za czempiona w tej kategorii Andrzej Januszewski z Go?cieradza (gm. Koronowo).

.:. Nagroda burmistrza Strzelna Ewarysta Matczaka za czempiona w tej kategorii Andrzej Januszewski z Gościeradza (gm. Koronowo).

.:. Puchar Pomorsko-Kujawskiego Związku Hodowców Trzody Chlewnej dla wiceczempiona w tej kategorii otrzymał Eugrniusz Michalski z Jaroszewa gm. Żnin.

    JAŁÓWKI CIELNE
.:. Puchar Kujawsko-Pomorsko-Konińskiej Organizacji Produkcyjnej Hodowców Bydła w Bydgoszczy za czempiona w tej kategorii zdobyła sztuka z hodowli RSP w Lubliniu (gm. Trzemeszno).

.:. Nagroda przewodniczącej Rady Miejskiej w Barcinie Stanisławy Ciesielskiej za czempiona w tej kategorii zdobyła sztuka z hodowli RSP w Lubliniu (gm. Trzemeszno).

.:. Puchar dyrektora Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Minikowie Romana Sassa za wiceczempiona w tej kategorii zdobyła sztuka z tej samej hodowli.

    JAŁÓWKI NIECIELNE
.:. Puchar Kujawsko-Pomorsko-Konińskiej Organizacji Produkcyjnej Hodowców Bydła w Bydgoszczy za czempiona w tej kategorii zdobyła sztuka z hodowli Adama Kończala z Sarbinowa (gm. Żnin).

.:. Nagroda przewodniczącego Rady Miejskiej w Szubinie Andrzeja Wrony za czempiona w tej kategorii zdobył jałówka Adama Kończala z Sarbinowa (gm. Żnin).

.:. Puchar tygodnika Pałuki za wiceczempiona w tej kategorii zdobyła sztuka Kazimierza Kaczmarka z Lasek Wielkich (gm. Gąsawa).

    KROWY
.:. Puchar Regionalnego Centrum Hodowli Zwierząt w Bydgoszczy za czempiona w kategorii krów mlecznych zdobyła sztuka Jana Jurka ze Słębowa (gm. Żnin).

.:. Nagroda przewodniczącej Rady Miejskiej w Łabiszynie Teresy Paliwody za czempiona w kategorii krów mlecznych zdobyła sztuka Jana Jurka ze Słębowa (gm. Żnin).

.:. Puchar tygodnika Pałuki za wiceczempiona w tej kategorii otrzymał Bogdan Maciejewski z Dąbrówki Barcińskiej (gm. Barcin).

    ZWIERZĘTA RÓŻNE
.:. Puchar Wójta Dąbrowy Stanisławy Łagowskiej za najciekawsze stoisko w tej kategorii otrzymał Stanisław Bocian z Sulinowa (gm. Żnin).

.:. Puchar publiczności otrzymał pan Stanisław Bocian z Sulinowa za swoją prezentacje koni.

 

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry