Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

   103 wystawców na V Pałuckich Targach Rolnych
   
     Tuż po żniwach rolnicy, zmęczeni kolejną awarią ciągnika czy kombajnu, przyjechali na Pałuckie Targi Rolne.

targ3.jpg
Pokazy, zorganizowane przez Wacława Górnego z firmy "Inter-Vax", cieszyły się ogromnym zainteresowaniem publiczności. Na zdjęciu: pług obrotowy "Niemeyer", ciągnięty przez 125-konny ciągnik "Valtra". 
        fot. Magdalena Starczewska
kadex-r.jpg
Nagrodę Publiczności Pałuckich Targów Rolnych po raz trzeci (poprzednio - 1997 i 2000) zdobyła firma "Kadex" Dziewierzewo. Na zdjęciu: właściciele (od lewej) - Bogdan Kalka i Mateusz Bocian na tle największego wystawianego na targach ciągnika "Lamborghini Champion".   fot. Magdalena Starczewska

      A tu - szeregi pięknych traktorów, niebywale silne pługi, wszystko błyszczące i nowe. Nie dziwota, że część rolników odjeżdżała z targów chora.

Magdalena Starczewska
Pałuki nr 497 (35/2001)
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry