Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

V Pałuckie Targi Rolne - Żnin 2001
   
    Na Pałuckich Targach Rolnych co roku wręczanych jest kilka pucharów dla wystawców. W tym roku, ze względu na to, że nad małym Jeziorem Żnińskim reprezentowanych jest więcej branż, niż dotychczas, organizatorzy przewidzieli również więcej oficjalnych nagród. 

    Pierwszym novum jest podział branży rolnej na kilka kategorii: ogrodnictwo i szkółkarstwo, nawozy i środki ochrony roślin, pasze, maszyny. Osobne puchary przewidziane są dla branży spożywczej i budowlanej.  
    Fundatorami pucharów będą: marszałek województwa kujawsko-pomorskiego Waldemar Achramowicz, wicewojewoda Michał Joachimowski, który sprawuje honorowy patronat nad targami, starosta żniński Zbigniew Jaszczuk i burmistrz Żnina Leszek Jakubowski, a możliwe że także niektórzy wójtowie i burmistrzowie z gmin powiatu żnińskiego. Będzie też puchar od zarządu Pałuckich Targów Rolnych, który tworzą: rolnik z Januszkowa Zofia Kozłowska, burmistrz Żnina Leszek Jakubowski właściciel firmy "Inter-vax" Wacław Górny, właściciel Biura Usług Reklamowych Marek Olejnik i wydawca tygodnika "Pałuki", Dominik Księski.  
    Jest też przewidziana możliwość uhonorowania wystawców przez osoby prywatne nieoficjalnymi nagrodami. Już otrzymaliśmy zgłoszenia (są to głównie zgłoszenia polityków, chcących zaistnieć w kampanii wyborczej) ufundowania takich nagród. Jeśli zostaną przyznane, będą wręczane nieoficjalnie.  

Dominik Księski
Pałuki nr 495 (33/2001)
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry