Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

Pałuckie Targi Rolne
   
    To już ostatni dzwonek, by zgłosić swoje uczestnictwo w Pałuckich Targach Rolnych, organizowanych przez nas tygodnik 14 września. Do 27 sierpnia przyjmujemy zgłoszenia, później jeszcze musi być czas na druk katalogu targowego. Do dziś swój udział zgłosiło 70 firm, szanse, by było ich 100 są małe, ale oczywiście istnieją. Wiadomo, że im więcej firm - tym ciekawsze targi.  

    Zainteresowanych ustawieniem stoisk gastronomicznych prosimy o kontakt z redakcją (zajmuje się tym Marek Olejnik). Koszt wykupienia stoiska na terenie targów to 150 zł + VAT.
    W trakcie targów na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu można będzie skorzystać (odpłatnie) z sauny, siłowni, solarium, a nawet kajaków.
    Wszystkich, zainteresowanych działalnością rolniczą serdecznie zapraszamy.

Dominik Księski
Pałuki nr 287 (34/1997)
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry