Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

Targi w Żninie coraz większe
   

    W tym roku pod nazwą "Pałuckie Targi rolne" 14 września pragniemy reaktywować przedwojenną ideę Targów Pałuckich. Będą to pierwsze od lat targi w Żninie, na pewno nie ostatnie.  

    Na targach będzie można zobaczyć różnego rodzaju maszyny  i sprzęt rolniczy, silosy, przepompownie, deszczownie, zaprezentują się firmy paszowe, zakłady szkółkarskie i ogrodnicze, banki i inne firmy usługowe. Na specjalnym placu odbywać się będą pokazy maszyn rolniczych.
    Swój udział zapowiedzieli m.in. "Agroma" Bydgoszcz, "Agroma" Sępólno, "Agroma" Wągrowiec, "Inter-Vax" Żnin, "Kadex" - Żnin, "Lechpol" - Szubin, "Chemirol" Mogilno, "Orpasz" z Poznania, Fabryka Maszyn Rolniczych "Artur Klein" - Leśniakowizna (województwo warszawskie), "Cargill", "Rolmot" - Zakrzewo (woj. włocławskie), "Elbud" z Rawicza, "Jarpol" z Fabianek, "Komes" - Szubin, "Ekocentr" z Kowalewa, "M-ROL" - Odolanów, "Terraexim-Agroimpex" z Poznania, "Sowkam" - Mrocza, "Bydgoska Izba Rolnicza", "Klaudia" z Ustronia (woj. bielsko-biała), "Rywal-RHC" z Torunia, "Bank Zachodni S.A." z Bydgoszczy, "OSM" Żnin, "Unigum" - Żnin, "Witopasz" z Szubina, "Narzędzia - las, dom, ogród" z Gniezna,  "Stefan Pomin" z Janowca, "BIN" z Aleksandrowa, "Inventor" - Mokobody, "Miesz-Kon" z Janowca, "Cegielnie Bydgoskie", "Zakład Szkółkarski - Tuczyński" ze Żnina, "Polfa" Kutno, "Alva Laval Agri", "Prohamix" z Osielska, "Polmass" Bydgoszcz, "Rolnas" Bydgoszcz, "Stacja Hodowli i Unasieniania Zwierząt" z Bydgoszczy, "Instytut Hodowli I Aklimatyzacji Roślin" z Bydgoszczy,  "Dossche" z Kalisza, "Nowczyk - Polmarche" z Inowrocławia, "Wujkowski - Polmarche" ze Żnina, "Warsztat Ślusarski" z Chodzieży, "Firma Sadowski" z Grudziądza, "Zakład Weterynaryjny Szczekot" ze Żnina, "Browar" Żnin, "Auto-Salon Twaróg" z Wągrowca, "KOHLER-BOVENKAP-Polska Sp. z o.o" ze Żnina.
    Zgłoszenia ciągle napływają, z kilkunastoma firmami trwają w tej chwili rozmowy. Przewidujemy, że na 14 września powinno się wystawić ok. 70 firm z kraju i okolic.
    Targi odbywać się będą nad Jeziorem Czaplem, a więc niedaleko centrum miasta, gdzie trwać będą imprezy związane z "Dniami Żnina" i "Jesienią na Pałukach".
    Wstęp dla publiczności na targi będzie darmowy.  
    Gwarantujemy wydanie przewodnika po targach, zawierającego mapkę targów z zaznaczeniem wszystkich firm w nich uczestniczących. Przewodnik otrzymywać będzie każdy zwiedzający targi. Będzie on zawierać indeks rzeczowy odsyłający do odpowiedniego stoiska.  
    Szczegółowych informacji na temat targów, warunkach uczestnictwa w nich można uzyskać pod numerem telefonu (0-534) 209-28.

Marek Olejnik
Pałuki nr 285 (32/1997)
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry