Wyślij zdjęcie dziecka

Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

 
Znajdź nas na Facebooku

Mogilno, plebiscyt, sportowiec, Ziemia Mogileńska
Czytelnicy wybrali 10 najpopularniejszych
     Do 20 lutego do 17:00 redakcja Tygodnika Lokalnego Pałuki i Ziemia Mogileńska przyjmowała kupony i sms-y z głosami na kandydatów w XIV Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Ziemi Mogileńskiej 2014 roku.

     Po podliczeniu głosów przez komisję plebiscytową, wybrana przez czytelników Pałuk i Ziemi Mogileńskiej złota dziesiątka w porządku alfabetycznym przedstawia się następująco: Marcin Balcerzak - biegi długodystansowe, Krzysztof Chojnacki - piłka nożna, Izabela Jaroszewska - narciarstwo wodne, Damian Łuczak - piłka nożna, Wiktor Mrówczyński - piłka nożna, Jacek Sadowski - piłka nożna, Agata Staniek - pływanie, Jarosław Szpulecki - narciarstwo wodne, Wiktoria Trzcińska - biegi, Mateusz Wawer - pływanie.

     W czwartek w papierowym wydaniu Pałuk i Ziemi Mogileńskiej wydrukujemy najpopularniejszą dziesiątkę w porządku alfabetycznym, podamy ilość nadesłanych kuponów i sms-ów, a oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi w piątek 6 marca podczas Bankietu Sportowego w pubie Patryk w Mogilnie.

Marek Holak, 23 II 2015

 

Przejdź do forum.

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry