Otwierasz ponownie sklep? Uruchamiasz na nowo usługi? Daj nam znać, poinformujemy o tym mieszkańców - Twoich klientów! Zadzwoń: 508-211-990

Znajdujesz się na starej wersji portalu palukitv.pl

Aktualne informacje znajdziesz na nowej stronie.

Regulamin

Logowanie   Rejestracja

E-Pałuki

Elektroniczne wydanie tygodnika Pałuki oraz tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska - to wygodna forma czytania bez wychodzenia z domu, na monitorze własnego komputera. System zapewnia zapoznanie się z archiwalnymi numerami w/w tygodników (pełnymi stronami identycznymi z papierowymi), daje możliwość powiększania tekstu i grafikiJAK KUPIĆ E-WYDANIA Z OKRESU OD PAŹDZIERNIKA 2018 ROKU DO CHWILI OBECNEJ

Zawartość

e-Pałuki zawierają wszystkie strony tygodnika Pałuki wraz z wszystkimi elementami graficznymi, które się na nich znajdowały w wersji drukowanej na papierze. Nie ma w nich insertów, jakie dodawane są do papierowych wydań, np. programu telewizyjnego, płyt, kalendarza itp. Uwaga! Na chwilę obecną nie ma możliwości nabycia e-wydań tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska z ww. okresu.


Cennik

     Cena
Jedno wydanie: 3,90 zł

Jak wykupić dostęp

Aby wykupić dostęp do numerów z tego okresu wystarczy kliknąć w poniższy baner, który przekieruje do strony zewnętrznej, na której w rubryce „Prasa lokalna" znajdują się dostępne e-wydania tygodnika Pałuki wraz z wkładką magazynową. Następnie należy postępować zgodnie z instrukcjami na stronie.


Kiosk

JAK KUPIĆ E-WYDANIA Z OKRESU OD PAŹDZIERNIKA 2010 ROKU DO KWIETNIA 2015 ROKU

Zawartość

e-Pałuki zawierają wszystkie strony tygodnika Pałuki lub Pałuki i Ziemia Mogileńska wraz z wszystkimi elementami graficznymi, które się na nich znajdowały w wersji drukowanej na papierze. Nie ma w nich insertów, jakie dodawane są do papierowych wydań, np. programu telewizyjnego, płyt, kalendarza itp.


Cennik

     Cena
Jedno archiwalne wydanie: 3,69 zł

Jak wykupić dostęp

Aby wykupić dostęp do archiwalnych numerów, wystarczy wybrać opcję przeglądania wydań i z pomocą kalendarza wyszukać interesujący numer gazety. Następnie proszę postępować zgodnie z instrukcjami na stronie.


Korzystanie

Jeden wykupiony dostęp do elektronicznego wydania danego tytułu prasowego pozwala na wielokrotne oglądanie, przy czym nie jest możliwy dostęp z więcej niż jednego stanowiska komputerowego (szczegóły zawarte są w regulaminie).
Uwaga! System e-Pałuk jest zabezpieczony przed niedozwolonymi operacjami na stronie. Po wykryciu takich działań Twoje konto zostanie zablokowane. Szczegóły w regulaminie


Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry